HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ
akademi kariyer bilgisayar kursu alt logo

DENİZLİ MİCROSOFT OFFİCE

EĞİTİMLERİ

İş hayatında başlangıç yapan veya yapmayı düşünen; işveren, işgören, öğretmen, öğrenci, üretim işçisi, mavi yaka, beyaz yaka, uzman, uzman yardımcısı vb. hiç farketmez ünvanı, mesleği, yetkinliği, tecrübesi veya mezuniyeti ne olursa olsun herkesin mutlaka Microsoft Office programlarını bilmek gibi bir zorunluluğu bulunuyor. Rakiplerin önüne geçmek için ise bu konuda uzmanlığa varan bir bilgi ve tecrübeye sahip olmak gerekiyor.

Bu nedenlerle Microsoft Office programlarının öğrenilmesi bir seçenek değil artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Bİrkaç yıl öncesine kadar sadece Word ve Excel programının bilinmesi yeterli iken artık bunların ileri düzeyde bilinmesi, Powerpoint, Outlook, Publisher gibi diğer Office araçlarının da bilinmesi gerekmektedir. Microsoft Office Eğitim programlarımız Office konusunda ileri düzeyde yetkinlik kazanmaları için hazırlanmış bir eğitim programıdır.

bilgisayarlı muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, gelen muhasebe, ileri muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

DENİZLİ BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ KURSU

Temel düzeyde Windows işletim sistemi, word, excel programlarının temel düzeyde öğretildi Bilgisayar işletmenliği eğitim programıdır.

KURS DETAYI
ofis programları kursu denizli, word, excel, outlook, powerpoint

DENİZLİ MİCROSOFT OFFİCE PROGRAMLARI KURSU

Bilgisayar işletmendiği eğitiminden farklı olarak sadece Microsoft Office programlarının ileri düzeyde anlatıldığı eğitim programıdır.

KURS DETAYI
word excel powerpoint outlook ofis programları kursu

DENİZLİ WORD-EXCEL-POWERPOİNT-OUTLOOK EĞİTİMLERİ

Bilgisayar işletmendiği ve Microsoft Office Programlığı eğitiminden farklı olarak sadece Microsoft Office programlarının Temel düzeyde anlatıldığı eğitim programıdır.

KURS DETAYI
excel kursu denizli

DENİZLİ EXCEL KURSU

Sadece Microsoft Excel programının Temel düzeyde uygulamalı olarak anlatıldığı eğitim programıdır.

KURS DETAYI
ileri excel kursu denizli, ileri excel dersleri

DENİZLİ İLERİ EXCEL KURSU

Sadece Microsoft Excel programının ileri düzeyde uygulamalı olarak anlatıldığı eğitim programıdır.

KURS DETAYI
excel kursu denizli

DENİZLİ EXCEL UZMANLIĞI KURSU

Microsoft Excel programının uzmanlık düzeyinde uygulamalı olarak anlatıldığı eğitim programıdır.

KURS DETAYI
10 parmak f klavye kursu

DENİZLİ ON PARMAK F KLAVYE KURSU

Adalet Bakanlığı, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay kurumlarının kâtiplik alımları veya kamu kurumlarında, özel sektörde hızlı yazı yazabilmek için hazırlanmış F veya Q hızlı klavye eğitim programıdır.

KURS DETAYI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

İsterseniz bize danışarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.