HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Denizli Muhasebe Kursu

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu'nu neden almalıyım?


Akademi Kariyer olarak, Bilgisayarlı Muhasebe ve ERP eğitimlerini, şirketlerin ve Kobilerin ihtiyaç duyduğu/duyabileceği; gerek muhasebe alanında teorik bilgiye sahip gerekse de Denizli’de çeşitli sektörlerde en yaygın kullanılan ERP ve Muhasebe programlarına hakim uzmanlar yetiştirmeye yöneliktir. Böylelikle bu alanda sektörde var olan ciddi eleman açığını karşılamak en temel amaçlarımızın başındadır.


Bilgisayarlı Muhasebe Kursunda Neleri hedefliyoruz?


Logo – Netsis Bilgisayarlı Muhasebe ve ERP eğitimlerinde kursiyerlerin / işgören adaylarının Ön muhasebe ve genel muhasebe bilgisine ilave olarak küçük, orta ve büyük ölçekli firmalarda on binlerce kullanıcıya sahip olan ve Türkiye kurumsal uygulama pazarının yaklaşık 3’te 1’ine sahip olan Logo-Netsis firmasının Netsis Fusion 3 ve Logo GO3 yazılımını öğrenmeleri hedeflenir. Logo Netsis firmasının yaklaşık Pazar payı %30 civarındadır. Denizli özelinde düşündüğümüzde ise Logo Netsis olarak yaklaşık %40 Pazar payına sahip olduğunu gözlemliyoruz.

Logo-Netsis Bilgisayarlı Muhasebe ile başlayan eğitim ve sertifikasyon programında, Türkiye'de hakim olan güncel ön muhasebe ve Genel Muhasebe kavram ve uygulamaları, hem teorik hem de pratik bilgiler ve uygulamalarla birlikte aktarılmaktadır. Milli eğitim müfredatının da birebir uygulandığı Logo Netsis Bilgisayarlı Muhasebe eğitiminde kursiyerlerin / işgören adaylarının işe başlamaları durumunda ihtiyaç duyabilecekleri konular ve bilgiler esas alınarak Özel sektörde kullanılabilecek uygulama detayları anlaşılır metotlarla uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Eğitim Sonunda kursiyerlerin / işgören adaylarının Bilgisayarlı Muhasebe konusunda Hem teorik hem de pratik olarak bilgi ve tecrübeyle donatılması esas hedeftir.

Netsis 3 Entegre Pro yazılımının; Cari Modülü, (Cari Hesap işlemleri), Stok Modülü (Stok, sipariş ve irsaliye işlemler ve tedarik yönetimi), Fatura Modülü; (Alış ve Satış Faturalama işlemleri), Kasa Modülü; (Günlük Kasa işlemleri ve kasa devirleri) Çek/Senet Modülü; (İşletmenin gelen giden çek ve senet işlemleri, tahsil ve ödeme işlemleri) Banka Modülü, (Banka hareket kayıtları, Havale ve EFT işlemleri) Muhasebe Modülü, (Genel Muhasebe işlemleri, Yevmiye fişleri, Bilanço, Mizan, Defteri kebir ve Dönem Sonu işlemleri)

Son etapta da Logo Go3 ile Netsis 3 Entegra Programında anlatılan konular aynı şekilde örneklemeler yöntemi ile uygulamalı olarak anlatılcaktır.


Bilgisayarlı Muhasebe Kursuna Kimler Katılabilir?


Muhasebe alanında kariyer hedefleyen herkes bu eğitimlere katılabilir. Eğitimler, temel düzeyden başlayarak ilerlediği için tüm katılımcılara uygundur. Eğitimlerimiz Tüm kursiyerlerin / işgören adaylarının muhasebe bilgisi olmadığı düşünülerek en temel düzeyden başlatılmaktadır.

Temel muhasebe bilgisine sahip olan ve muhasebe ile birlikte kurumsal kaynak planlama (ERP) alanında kariyer yapmak isteyenler; Netsis 3 Entegre veya Logo GO 3 ya da her iki eğitimi birden alabilirler.

Temel Muhasebe bilgisi olmayan ancak kurumsal kaynak planlama (ERP) alanında kariyer hedefleyenlerin ise Netsis 3 Entegre veya Logo GO 3 eğitimleri öncesi mutlaka Muhasebe eğitimini almaları gerekmektedir.BİLGİSAYARLI MUHASEBE HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULARbilgisayar muhasebe nedir?


Bilgisayarlı Muhasebe; Şirketlerin Finansal olarak yürütülen iş ve işlemlerinin Ticari paket programlar aracılığıyla tek bir data üzerinde sistematik olarak kayıt altına alınmasıdır.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu nedir?


Bilgisayarlı Muhasebe Kursu; Şirketlerin finansal olarak yürütülen iş ve işlemlerinin kayıt altına alınabilmesi için Tüm ön muhasebe süreçlerinin eksiksiz olarak anlatılarak detaylı uygulamalı eğitim programıdır.

Kariyer başlangıcında doğru eğitim programlarından geçmek ve Muhasebecilik mesleğinin doğru kaynaklardan öğrenmek için Bilgisayarlı Muhasebe Eğitim Programı fırsatlarını kaçırma!

Bilgisayar Destekli Muhasebe Kursu kaç saat?


Bilgisayarlı Muhasebe Kurslarımız; 2 Aylık Eğitim Programı olup, toplamda 8 Hafta 80 Saat olarak tamamlanmaktadır.

Bilgisayar Destekli muhasebe ne iş yapar?


Bilgisayarlı Muhasebe; Gelen Faturaların kayıt alınması, Cari Hesap kayıtlarının tutulması, Menkul Kıymet (Çek/ Senet) işlemlerinin kayıt altına alınarak takip edilmesi, Banka İşlemlerinin kayıt altına alınarak takip edilmesi, Satış Faturalarının işlenmesi ve/veya takibi, Stokların takibi gibi iş ve işlemleri gerçekleştirmektedir.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Sertifikası ne işe yarar?


Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Sertifikası; Şirketlerde Muhasebe ve İnsan Kaynakları dapartmanlarında işe alımlarda İnsan Kaynakları uzmanları ve/veya İşyeri sahipleri tarafından talep edilen, Personel adayının Muhasebe bilgisini ispatlayan eğitim sertifikasıdır.

Bilgisayarlı muhasebe Elemanı ne iş yapar?


Bilgisayarlı Muhasebe elemanı; Firmalara değişkenlik göstermekle birlikte, başlıca yapmış olduğu işler olarak, Firmanın gelen faturalarını, Cari Hesap kayıtalarını, Çek/Senet ve Bankacılık işlemlerini, Faturalandırma gibi işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Bilgisayarlı muhasebe kursunda neler öğretilir?


Bilgisayarlı Muhasebe Kursunda; Fatura işlemleri, Cari Hesap yönetimi, Stok ve Lojitik işlemleri, Çek/Senet ve Bordro yönetimi, Bankacılık işlemleri, Teknik Muhasebe Kavramları, E-Fatura işlemler ayrıntılı ve uygulamaları olarak anlatılmaktadır.

Bilgisayarlı muhasebe paket programları nelerdir?


Bilgisayarlı Muhasebe paket programları olarak, 1500 civarına paket program mevcuttur. Türkiye genelinde En yaygın olanları ise; Netsis, Logo, Eta, Mikro, Sentez, Akınsoft, SAP, Link, Likom gibi Ticari paket programlardır.

Kariyer başlangıcında doğru eğitim programlarından geçmek ve Muhasebecilik mesleğinin doğru kaynaklardan öğrenmek için Bilgisayarlı Muhasebe Eğitim Programı fırsatlarını kaçırma!

Bilgisayarlı muhasebe elemanı ne kadar maaş alır?


Bilgisayarlı Muhasebe elemanı maaşları; bulunduğu il, şirketin büyüklüğü, bilgi, tecrübe ve çalışma şartlarına bağlı olarak; 3.000,00₺ ile 5.000,00₺ aralığında değişkenlik göstermektedir.

Eğitim Hakkında


 • 2 Ay | 8 Hafta | 80 Saat Zaman
 • Hafta içi|Hafta Sonu|Online Seçenekler
 • Netsis - Logo Programlar
 • Maks: 12 Öğrenci Sayısı
 • Temel Bilgisayar Bilgisi Gerekenler

Hemen Katıl

Hangi sertifikaları alabilirsiniz?


Akademi Kariyer Sertifikaları

• Bilgisayarlı Muhasebe Kursu sonunda Akademi Kariyer'in yapacağı sınavı geçmeye hak kazanan kursiyerlerin / işgören adayları Akademi Kariyer Onaylı Bilgisayarlı Muhasebe Sertifikasını almaya hak kazanacaklardır.
• Bilgisayarlı Muhasebe Kursu sonunda, %90 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Akademi Kariyer Katılım Sertifikası almaya hak kazanırlar.
• EBilgisayarlı Muhasebe Kursu sonunda yapılan uygulama sınavları ve varsa sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 90 ve üstünde olan öğrencilerimiz Akademi Kariyer Başarı Sertifikası almaya hak kazanırlar.
• Öğrencilerin, Akademi Kariyer'in kendilerine sunduğu başarı sertifikalarını alabilmeleri için belirtilen şartları eksiksiz yerine getirmeleri gerekmektedir.

Eğitim Hakkında


 • 2 Ay | 8 Hafta | 80 Saat Zaman
 • Hafta içi|Hafta Sonu|Online Seçenekler
 • Netsis - Logo Programlar
 • Maks: 12 Öğrenci Sayısı
 • Temel Bilgisayar Bilgisi Gerekenler

Hemen Katıl

Mezuniyet sonrası sağlanabilecek imkânlar?


Akademi Kariyer, kursiyerlerine / işgören adaylarına eğitim sürecinde ve mezuniyetleri sonrasında da destek olur. Dijital eğitim portalında öğrencilerin kariyer planlamaları için CV hazırlama ve mülakat teknikleri gibi kişisel gelişim eğitimleri bulunur. Eğitmenlerimiz de öğrencilerimizin kariyer planlamalarına destek olmaktadır.

Bunun yanısıra Akademi Kariyer olarak Eğitim sürecinde iş başvurusu yapmak isteyen tüm kursiyerlerine / işgören adaylarına Güncel, Modern ve İnsan Kaynakları uzmanlarının dikkatini çekebilecek bir CV hazırlamalarına hem anlatarak hem de birlikte bizzat hazırlayarak yardımcı oluyoruz. Aynı süreçte iş görüşmelerinde İşe alım uzmanlarının dikkatini çekebilmeleri ve Mülâkatta başarılı olabilmeleri için 2 Saatlik birebir Mülâkatta başarı eğitimi vererek iş arama, iş bulma süreçlerine pozitif katkı sağlıyoruz.

Akademi Kariyer olarak tüm kursiyerlerimize / işgören adaylarımıza iş görüşmelerinde verilmek ve Cv’lierinin Referanslar bölümünde belirtilmek üzere Referans mektubu hazırlayarak Eğitim anlamında vermiş olduğumuz sertifika konusunda tam destek sağlıyoruz.

Kursiyerlerimizle / İşgören adaylarımızla hazırlamış olduğumuz CV’leri, kendi izinleri dâhilinde, Denizli içinde Logo Netsis Kullanan Firmaların ilgili departlamanlarına E-Posta ile göndererek paylaşıyoruz.

Bu ve benzeri uygulamalarla Kursiyerlerimizin / işgören adaylarımızın iş arama, bulma süreçlerinde hem desteğimizi devam ettiriyor hem de iş bulma süreçlerini hızlandırmalarına yardımcı oluyoruz.

Ayrıca tüm mezunlarımız LinkedIn'deki Akademi Kariyer Sayfasını takip ederek ve Kariyer Bilişim Akademisi Mezunları grubuna üye olarak tüm duyuru, iş ilânları ve haberleri takip edebilirler.

Tüm Mezunlarımız, CV'lerini akademi@akademikariyer.com adresine göndererek Akademi Kariyer ile paylaşabilirler.

Eğitim Hakkında


 • 2 Ay | 8 Hafta | 80 Saat | Zaman
 • Hafta içi|Hafta Sonu|Online Seçenekler
 • Netsis-Logo Programlar
 • Maks: 12 Öğrenci Sayısı
 • Temel Bilgisayar Bilgisi Gerekenler

Hemen Katıl
1. Hafta
Tacirin Tanımı ve Sınıflandırılması
1. Hafta
Tacirin Tanımı ve Sınıflandırılması
1. Hafta
Tacirin Maliyeye karşı sorumlulukları
1. Hafta
Tacirin Maliyeye karşı sorumlulukları
1. Hafta
SSK'ya karşı sorumlulukları
1. Hafta
SSK'ya karşı sorumlulukları
1. Hafta
Diğer kuruluşlara karşı sorumlulukları
1. Hafta
Diğer kuruluşlara karşı sorumlulukları
1. Hafta
I. Sınıf ve II. Sınıf tacirlerinin tutacakları defter
1. Hafta
I. Sınıf ve II. Sınıf tacirlerinin tutacakları defter
1. Hafta
İşçi Ücret Hesaplamaları ve Ücret Bordrosu
1. Hafta
İşçi Ücret Hesaplamaları ve Ücret Bordrosu
1. Hafta
Kambiyo Senetleri ve Ciro
1. Hafta
Fatura ve Perakende Satış Belgeleri
1. Hafta
Gider Pusulası
1. Hafta
Müstahsil Makbuzu
1. Hafta
Serbest Meslek Makbuzu
1. Hafta
Diğer belgeler
1. Hafta
Muhasebenin tanımı ve kavramı
1. Hafta
Muhasebenin tanımı ve kavramı
1. Hafta
Defterin Onay zamanı
1. Hafta
Defterin Onay zamanı
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Programına giriş ve programın yüklenmesi
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA programında tuşların görevleri
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA programında tuşların görevleri
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA programında tuşların görevleri
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Stok Program Modülüne Giriş
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Stok Kartları
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Stok Hareketleri
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Hareket Listesi
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Hareket Listesi
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Raporlar - Stok Raporları
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Envanter
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Hareket Raporları
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Kar/Zarar analizi ve etiket Basımı
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Cari Parametreleri
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Cari Program Modülüne Giriş
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Cari Kartı
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Cari Hareketleri
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Tahsilât
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Cari Raporları
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Hareket Raporları
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Ekstre
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Yazışma
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Fatura Parametreleri
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA FATURA program Modülüne Giriş
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Yeni Fatura
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Mevcut Faturada değişiklik
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Toplu Fatura Basımı
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA E-Fatura
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA E-Arşiv Fatura
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Fatura Raporları
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Iskonto Raporları
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA KDV Raporları
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Karlılık Raporları
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Entegrasyon Parametreleri
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Stok-Cari-Fatura- Monografi Uygulaması
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Çek-Senet Modülüne Giriş
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Çek/Senet Kartı
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Müşteri Çek Hareketi
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Firma Çek Hareketi
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Müşteri Senet Hareketleri
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Firma Senet Hareketleri
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Tahsilât
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Raporlar
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Banka Modülü İşlemleri
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Banka Kartı Tanımlama
i class="fa fa-play-circle mr-2">1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Banka Banka Kartı Tanımlama
1. Hafta
LOGO NETSİS-ETA Monografi Uygulaması
4.85

Ortlama

243 İnceleme
225 5 Star
10 4 Star
5 3 Star
2 2 Star
0 1 Star
akademi kariyer öğrenci yorumları, deniz ufuk
Deniz Ufuk

Photoshop'un her dersinde yapılan eğlenceli uygulamalar sonraki dersi iple çekmemi sağladı.

akademi kariyer öğrenci yorumları, deniz ufuk
Sancak Makam

İleri düzeyde bir montaj yapmak için mutlaka yol gösterici bir çalışma

akademi kariyer öğrenci yorumları, deniz ufuk
Tongar Beyin

Eğitimi tartışılmaz! Teşekkür ederim...

E-posta listemize kayıt olmak istemez misiniz?

Derslerimiz,Kampanyalarımız ve yeni blog yazılarımızdan anında haberdar olun!