HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya içerik yönetimi konularında kariyer hedefleyen Dijital Pazarlama Uzmanı adayları için hazırlanan uygulamalı eğitim programıdır!

(4)

Google Ads Uzmanlığı Eğitimi

Dijital Pazarlama, Arama Motoru reklamları ve google reklamları konularında kariyer hedefleyen Dijital Pazarlama Uzmanı adayları için hazırlanan uygulamalı eğitim programıdır!

(4)

İnstagram Facebook Sponsorlu Reklam Eğitimleri

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya reklamları konularında kariyer hedefleyen Dijital Pazarlama Uzmanı adayları için hazırlanan uygulamalı eğitim programıdır!

(5)

Linkedin Reklamları Eğitimi

Dijital Pazarlama ve Linkedin Kurumsal reklamları konularında kariyer hedefleyen Dijital Pazarlama Uzmanı adayları için hazırlanan uygulamalı eğitim programıdır!

(8)

Tiktok Pinterest Reklamları Eğitimi

Dijital Pazarlamanın parçası olan Tiktok ve Pinterest reklamları konularında kariyer hedefleyen Dijital Pazarlama Uzmanı adayları için hazırlanan uygulamalı eğitim programıdır!

(8)

Whatsapp Reklamları Eğitimi

Dijital Pazarlamanın parçası olan Facebook grubuna ait Whatsapp reklamları konusunda kariyer hedefleyen Dijital Pazarlama Uzmanı adayları için hazırlanan uygulamalı eğitim programıdır!

(8)

Seo Eğitimi

Web Tasarım olmazsa olmaz özelliklerinden birisi olan SEO konusunda kendisini geliştirmek isteyen Web tasarımcı adayları için hazırlanmış olan eğitim programıdır!

(10)

E-posta listemize kayıt olmak istemez misiniz?

Derslerimiz,Kampanyalarımız ve yeni blog yazılarımızdan anında haberdar olun!