HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Grafik Tasarım Adobe Photoshop & Corel Draw Kursu

Grafikerlik alanında kariyer hedefleyen ve kendini geliştirmek isteyen grafiker adayları ve grafik profesyonelleri için hazırlanmış eğitim programıdır!

(9)

Web Tasarım ve Wordpress Kursu

Web Tasarım alanında kariyer hedefleyen ve kendini geliştirmek isteyen Web tasarımcı adayları ve Web developerlar için hazırlanmış eğitim programıdır!

(17)

Desinatörlük Kursu

Türkiye'de yükselen tekstil sektörünün dijitalleşme yolunda attığı adımlara ayak uydurarak bir adım öne geçmek isteyen Desinatör adayları için hazırlanmış eğitim programıdır!

(101)

Adeobe Photoshop Kursu

Grafikerlik alanında kariyer hedefleyen ve Photoshop programında kendini geliştirmek isteyen grafiker adayları ve grafik profesyonelleri için hazırlanmış eğitim programıdır!

(17)

Adeobe illustrator Kursu

Grafikerlik alanında kariyer hedefleyen ve Adobe illustrator programında kendini geliştirmek isteyen grafiker adayları ve grafik profesyonelleri için hazırlanmış eğitim programıdır!

(17)

Seo Eğitimi

Web Tasarım olmazsa olmaz özelliklerinden birisi olan SEO konusunda kendisini geliştirmek isteyen Web tasarımcı adayları için hazırlanmış olan eğitim programıdır!

(10)

Corel Draw Kursu

Grafikerlik alanında kariyer hedefleyen ve Corel Draw programında kendini geliştirmek isteyen grafiker adayları ve grafik profesyonelleri için hazırlanmış eğitim programıdır!

(17)

E-posta listemize kayıt olmak istemez misiniz?

Derslerimiz,Kampanyalarımız ve yeni blog yazılarımızdan anında haberdar olun!