HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

ERP ve Muhasebe programlarına hakim olmak, muhasebeyi meslek olarak yapmak isteyen ve kariyer hedefleyen muhasebeci adayları için hazırlanmış eğitim programıdır!

(11)

Ön Muhasebe Kursu

Ön Muhasebe sektöründe kariyer hedefleyen, kendini geliştirmek isteyen muhasebeci adayları için hazırlanmış eğitim programıdır!

(8)

İleri Muhasebe Kursu

Muhasebe konusunda kendisini ilerletmek ve geliştirmek isteyen kariyer hedefleyen muhasebeciler için hazırlanmış eğitim programıdır!

(6)

Netsis Muhasebe ve ERP Kursu

Netsis Muhasebe ve ERP Programı konusunda kendisini ilerletmek ve geliştirmek isteyen, kariyer hedefleyenler için hazırlanmış eğitim programıdır!

(5)

Logo Muhasebe ve ERP Kursu

Logo Muhasebe ve ERP Programı konusunda kendisini ilerletmek ve geliştirmek isteyen, kariyer hedefleyenler için hazırlanmış eğitim programıdır!

(7)

Mikro Muhasebe ve ERP Kursu

Mikro Muhasebe ve ERP Programı konusunda kendisini ilerletmek ve geliştirmek isteyen, kariyer hedefleyenler için hazırlanmış eğitim programıdır!

(11)

Luca Muhasebe ve ERP Kursu

Luca Muhasebe ve Mali Müşavir Programları konusunda kendisini ilerletmek ve geliştirmek isteyen, kariyer hedefleyenler için hazırlanmış eğitim programıdır!

(13)

Eta Muhasebe Kursu

Eta Muhasebe Programı konusunda kendisini ilerletmek ve geliştirmek isteyen, kariyer hedefleyen muhasebeci adayları için hazırlanmış eğitim programıdır!

(16)

İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu

insan Kaynakları departmanlarında kariyer hedefleyenlere yönelik nitelikli insan kaynakları uzmanlarının yetiştirilebilmesi içn hazırlanmış eğitim programıdır.

(15)

E-posta listemize kayıt olmak istemez misiniz?

Derslerimiz,Kampanyalarımız ve yeni blog yazılarımızdan anında haberdar olun!