HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ
akademi kariyer bilgisayar kursu alt logo

DENİZLİ DİJİTAL PAZARLAMA UZMANLIĞI

EĞİTİMLERİ

Son zamanların en gözde kariyer seçenekleri arasında yer alan Dijital pazarlama uzmanlığı, hem kendi e-ticaret platformlarını yönetenler hem de Dijital pazarlama sektöründe freelancer olan para kazanmak isteyen adayların katılması gereken bir eğitim programıdır.

Sadece Türkiye'de değil Dünyada da genel itibariyle tüm hizmet ve/veya ürün alım satımlarının %50'nin üzerinde dijitale devredildiği günümüzde dijital pazarlama eğitimi belki de 5-10 yıl içinde normal bir bilgisayar eğitimi durumuna gelecektir. Arama motorları, Sosyal Medya ve diğer reklam modellerinin de kapsamı içine alan Dİjital pazarlamayı tüm boyutlarıyla ele aldığımız eğitim programlarıdır.

dijital pazarlama uzmanlığı kursu, denizli, google, facebook, instagram reklamları

DENİZLİ DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ KURSU

İnternetten satış yapan veya yapmak isteyen firmalar için Dijital pazarlama ve Sosyal Medya reklam içerik planlamaları, reklam takibi ve reklam stratejilerini uygulayabileceğiniz Uygulamalı Dijital Pazarlama Eğitim Programıdır.

KURS DETAYI
e-ticaret pazaryerleri eğitimi denizli, dijital pazarlama eğitimi, n11, gittigidiyor, amazon

DENİZLİ E-TİCARET VE PAZARYERLERİ EĞİTİMİ

Ulusal ve Uluslararası düzeyde ürün mağaza satışlarının yapıldığı mağazalarda satış stratejileri, satış yönetimi, tedarik ve lojistik yönetimi gibi konuların detaylı olarak anlatıldığı E-Ticaret ve Pazaryeri eğitimi programıdır.

KURS DETAYI
dropshipping eğitimi denizli, stoksuz eticaret eğitimi

DENİZLİ STOKSUZ E-TİCARET (Dropshipping) EĞİTİMİ

Ulusal ve Uluslararası düzeyde stoksuz e-ticaret yani dropshipping eğitimlerinin, satış stratejileri, satış yönetimi, tedarik ve lojistik yönetimi gibi konuların detaylı olarak anlatıldığı Stoksuz E-Ticaret Dropshipping eğitim programıdır.

KURS DETAYI
google ads eğitimi denizli, dijital pazarlama eğitimi

DENİZLİ GOOGLE ADS EĞİTİMLERİ

Google reklamlarının daha verimli yönetilmesi, minimum maliyetle maksimum verim alınabilmesi, reklam ve pazarlama satış kampanyalarının verimliliğini arttırılabilmesi için google'ın reklam yönetim platformu olan Google ADS 'in anlatıldığı uygulamalı eğitim programıdır.

KURS DETAYI
sosyal medya reklamları eğitimi denizli, facebook instagram sponsorlu reklam eğitimi, dijital pazarlama eğitimi denizli

DENİZLİ İNSTAGRAM-FACEBOOK SPONSORLU REKLAM EĞİTİMLERİ

Dijital pazarlama stratejilerinin en büyük oyuncusu olan Sosyal medya reklamlarının verimliliğinin arttırılabilmesi, minimum maliyetlerle maksimum satışın yapılabilmesi için sosyal medya reklamlarının yönetilebilmesi için gerekli olan facebook instagram reklam platformlarının detaylı olarak anlatıldığı uygulamalı sosyal medya eğitim programıdır.

KURS DETAYI
linkedin eğitimleri denizli, dijital pazarlama eğitimi

DENİZLİ LİNKEDİN REKLAM EĞİTİMLERİ

Kurumsal reklam iletişim platformlarından birisi olan Linkedinde ihtiyaç duyulan reklamların yönetilebilmesi için ihtiyaç duyulan uygulamalı Linkedin Eğitim rogramıdır.

KURS DETAYI
seo eğitimi denizli, dijital pazarlama

DENİZLİ SEO EĞİTİMİ

Dijital pazarlamanın önemli bir parçası olan Search Engine Optimization (SEO) ile ilgili olarak detaylı eğitimlerin planlandığı Uygulamalı SEO Eğitim Programıdır.

KURS DETAYI
whatsapp reklam eğitimleri, dijital pazarlama eğitimi

DENİZLİ WHATSAPP REKLAM EĞİTİMİ

Facebook grubuna ait olan Türkiyede de yeni yeni reklam verilmeye başlanan Whatsapp reklamları için hazırlanmış uygulamalı eğitim programıdır.

KURS DETAYI
tik tok pinterest reklam eğitimi

DENİZLİ TİKTOK - PİNTEREST REKLAM EĞİTİMLERİ

Türkiyede de yeni yeni reklam verilmeye başlanan Tik tok ve Pinterest reklamları için hazırlanmış uygulamalı eğitim programıdır.

KURS DETAYI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

İsterseniz bize danışarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.