HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Denizli Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

ERP ve Muhasebe programlarına hakim olmak, muhasebeyi meslek olarak yapmak isteyen ve kariyer hedefleyen muhasebeci adayları için hazırlanmış eğitim programıdır!

(11)

Denizli Ön Muhasebe Kursu

Ön Muhasebe sektöründe kariyer hedefleyen, kendini geliştirmek isteyen muhasebeci adayları için hazırlanmış eğitim programıdır!

(8)

Denizli İleri Muhasebe Kursu

Muhasebe konusunda kendisini ilerletmek ve geliştirmek isteyen kariyer hedefleyen muhasebeciler için hazırlanmış eğitim programıdır!

(6)

Denizli Netsis Muhasebe ve ERP Kursu

Netsis Muhasebe ve ERP Programı konusunda kendisini ilerletmek ve geliştirmek isteyen, kariyer hedefleyenler için hazırlanmış eğitim programıdır!

(5)

Denizli Logo Muhasebe ve ERP Kursu

Logo Muhasebe ve ERP Programı konusunda kendisini ilerletmek ve geliştirmek isteyen, kariyer hedefleyenler için hazırlanmış eğitim programıdır!

(7)

Denizli Mikro Muhasebe ve ERP Kursu

Mikro Muhasebe ve ERP Programı konusunda kendisini ilerletmek ve geliştirmek isteyen, kariyer hedefleyenler için hazırlanmış eğitim programıdır!

(11)

Denizli Luca Muhasebe ve ERP Kursu

Luca Muhasebe ve Mali Müşavir Programları konusunda kendisini ilerletmek ve geliştirmek isteyen, kariyer hedefleyenler için hazırlanmış eğitim programıdır!

(13)

Denizli Eta Muhasebe Kursu

Eta Muhasebe Programı konusunda kendisini ilerletmek ve geliştirmek isteyen, kariyer hedefleyen muhasebeci adayları için hazırlanmış eğitim programıdır!

(16)

Denizli İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu

insan Kaynakları departmanlarında kariyer hedefleyenlere yönelik nitelikli insan kaynakları uzmanlarının yetiştirilebilmesi içn hazırlanmış eğitim programıdır.

(15)

Denizli Grafik Tasarım Adobe Photoshop & Corel Draw Kursu

Grafikerlik alanında kariyer hedefleyen ve kendini geliştirmek isteyen grafiker adayları ve grafik profesyonelleri için hazırlanmış eğitim programıdır!

(9)

Denizli Web Tasarım ve Wordpress Kursu

Web Tasarım alanında kariyer hedefleyen ve kendini geliştirmek isteyen Web tasarımcı adayları ve Web developerlar için hazırlanmış eğitim programıdır!

(17)

Denizli Desinatörlük Kursu

Türkiye'de yükselen tekstil sektörünün dijitalleşme yolunda attığı adımlara ayak uydurarak bir adım öne geçmek isteyen Desinatör adayları için hazırlanmış eğitim programıdır!

(101)

Denizli Adeobe Photoshop Kursu

Grafikerlik alanında kariyer hedefleyen ve Photoshop programında kendini geliştirmek isteyen grafiker adayları ve grafik profesyonelleri için hazırlanmış eğitim programıdır!

(17)

Denizli Adeobe illustrator Kursu

Grafikerlik alanında kariyer hedefleyen ve Adobe illustrator programında kendini geliştirmek isteyen grafiker adayları ve grafik profesyonelleri için hazırlanmış eğitim programıdır!

(17)

Denizli Seo Eğitimi

Web Tasarım olmazsa olmaz özelliklerinden birisi olan SEO konusunda kendisini geliştirmek isteyen Web tasarımcı adayları için hazırlanmış olan eğitim programıdır!

(10)

Denizli Corel Draw Kursu

Grafikerlik alanında kariyer hedefleyen ve Corel Draw programında kendini geliştirmek isteyen grafiker adayları ve grafik profesyonelleri için hazırlanmış eğitim programıdır!

(17)

Denizli Autocad Kursu

Autocad programlarıyla birlikte teknik çizim konusunda kariyer hedefleyen ve kendini geliştirmek isteyen Teknik grafiker adayları için hazırlanmış eğitim programıdır.

(3)

Denizli İleri Düzey Autocad Kursu

Autocad programlarıyla birlikte 2D ve 3D teknik çizim konusunda kariyer hedefleyen ve kendini ileri düzeyde sektörel olarak geliştirmek isteyen Teknik grafiker adayları için hazırlanmış uygulamalı eğitim programıdır.

(4)

Denizli Autocad 3DS Max Kursu

Autocad programlarıyla birlikte 2D ve 3D teknik çizim konusunda kariyer hedefleyen ve kendini geliştirmek isteyen Teknik grafiker adayları için hazırlanmış uygulamalı eğitim programıdır.

(11)

Denizli İleri Excel Eğitimi

İş dünyasının hemen hemen her kesiminde ihtiyaç duyulan Microsoft Excel Programının ileri düzeyde öğretilmesi için hazırlanmış uygulamalı eğitim programıdır.

(4)

Denizli Excel Uzmanlığı Kursu

İş dünyasının hemen hemen her kesiminde ihtiyaç duyulan Microsoft Excel Programının uzmanlık düzeyinde öğretilmesi için hazırlanmış uygulamalı eğitim programıdır.

(16)

Denizli On Parmak F Klavye Kursu

Adalet Bakanlığı, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay ve Adli Kâtiplik sınavlarına hazırlanan veya çalışılan ofislerde yoğun şekilde yazı yazanların hazırlanabilmeleri ve hızlarını arttırabilmeleri için hazırlanan eğitim programıdır..

(9)

Denizli Temel Seviye Excel Kursu

İş dünyasının hemen hemen her kesiminde ihtiyaç duyulan Microsoft Excel Programının Temel düzeyde öğretilmesi için hazırlanmış uygulamalı eğitim programıdır.

(13)

Denizli Bilgisayar işletmenliği Kursu

İş dünyasının hemen hemen her kesiminde ihtiyaç duyulan Windows ve Microsoft office programlarının Temel düzeyde öğretilmesi için hazırlanmış uygulamalı eğitim programıdır.

(12)

Denizli Microsoft Office Programları Kursu

İş dünyasının hemen hemen her kesiminde ihtiyaç duyulan Microsoft Excel Programının Temel düzeyde öğretilmesi için hazırlanmış uygulamalı eğitim programıdır.

(13)

Denizli Word Excel Powerpoint Outlook Eğitimleri

İş dünyasının hemen hemen her kesiminde ihtiyaç duyulan Microsoft Excel Programının Temel düzeyde öğretilmesi için hazırlanmış uygulamalı eğitim programıdır.

(13)

Denizli Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya içerik yönetimi konularında kariyer hedefleyen Dijital Pazarlama Uzmanı adayları için hazırlanan uygulamalı eğitim programıdır!

(4)

Denizli Google Ads Uzmanlığı Eğitimi

Dijital Pazarlama, Arama Motoru reklamları ve google reklamları konularında kariyer hedefleyen Dijital Pazarlama Uzmanı adayları için hazırlanan uygulamalı eğitim programıdır!

(4)

Denizli İnstagram Facebook Sponsorlu Reklam Eğitimleri

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya reklamları konularında kariyer hedefleyen Dijital Pazarlama Uzmanı adayları için hazırlanan uygulamalı eğitim programıdır!

(5)

Denizli Linkedin Reklamları Eğitimi

Dijital Pazarlama ve Linkedin Kurumsal reklamları konularında kariyer hedefleyen Dijital Pazarlama Uzmanı adayları için hazırlanan uygulamalı eğitim programıdır!

(8)

Denizli Tiktok Pinterest Reklamları Eğitimi

Dijital Pazarlamanın parçası olan Tiktok ve Pinterest reklamları konularında kariyer hedefleyen Dijital Pazarlama Uzmanı adayları için hazırlanan uygulamalı eğitim programıdır!

(8)

Denizli Whatsapp Reklamları Eğitimi

Dijital Pazarlamanın parçası olan Facebook grubuna ait Whatsapp reklamları konusunda kariyer hedefleyen Dijital Pazarlama Uzmanı adayları için hazırlanan uygulamalı eğitim programıdır!

(8)

Denizli Bilgisayar Programcılığı Kursu

Personel ihtiyacının her geçen gün arttığı Bilgisayar yazılım sektörü için hem kamu(Çözümleyici) hem de özel sektörde yeni profesyonellerin yetiştirilmesini hedefleyen yazılım eğitim programıdır!

(2)

Denizli Bilgisayar Yazılım Kursu

Personel ihtiyacının her geçen gün arttığı Bilgisayar yazılım sektörü için yeni profesyonellerin yetiştirilmesini hedefleyen yazılım eğitim programıdır!

(2)

Denizli Web Yazılım Kursu

Personel ihtiyacının her geçen gün arttığı Web yazılım sektörü için yeni profesyonellerin yetiştirilmesini hedefleyen yazılım eğitim programıdır!

(2)

Denizli Mobil Android IOS Yazılım Kursu

Web sitelerinden sonra giderke önemi artan mobil aplikasyon yazılımları için yeni profestonellerin yetştirilmesini hedefleyen Android ios mobil yazılım eğitim programıdır!

(2)

Denizli Mobil Oyun Yazılım Kursu

Dünyada giderek çığır açan mobil oyun endüstrisinde yeni profestonellerin yetştirilmesini hedefleyen android ios mobil oyun yazılım eğitim programıdır!

(16)

E-posta listemize kayıt olmak istemez misiniz?

Derslerimiz,Kampanyalarımız ve yeni blog yazılarımızdan anında haberdar olun!