HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ
akademi kariyer bilgisayar kursu alt logo

ETA PROGRAMI

ÖĞRENME


Eta Kursu kapsamında; Bilgisayarlı muhasebe eğitimi, online bilgisayarlı muhasebe kursu, bilgisayar destekli muhasebe kursu, temel muhasebe eğitimi, bilgisayarlu ön muhasebe kursu, online, yüzyüze, uzaktan ön muhasebe kursu, sertifikası, ileri muhasebe kursu, resmi muhasebe kursu, uygulamalı muhasebe eğitimi genel muhasebe eğitimi, insan kaynakları eğitimi, kursu gibi muhasebe ve insan kaynakları eğitimleri verilmektedir.

bilgisayarlı muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, gelen muhasebe, ileri muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

DENİZLİ BİLGİSAYARLI MUHASEBE KURSU

Eta Kursu ile birlikte, Bilgisayarlı muhasebe eğitimi, bilgiayar destekli muhasebe kursu, bilgisayarlı muhasebe kursu uzaktan eğitim ve online bilgisayarlı muhasebe kursu gibi eğitimler verilmektedir.

KURS DETAYI
ileri muhasebe kursu denizli

DENİZLİ UYGULAMALI MUHASEBE EĞİTİMİ (İLERİ)

Eta programı kullanımı ile birlikte ileri muhasebe kursu, resmi muhasebe kursu, uygulama muhasebe eğitimi, genel muhasebe eğitimi isimleriyle kullanıcıların zumanlıklarını arttıracak çeşitli muhasebe eğitimleri verilmektedir.

KURS DETAYI
ön muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

DENİZLİ ÖN MUHASEBE SERTİFİKASI

Eta ön muhasebe programı kullanımıyla birlikte, temel muhasebe eğitimi, bilgisayarlı ön muhasebe kursu, ön muhasebe kursları, ön muhasebe sertifikası eğitimleri de verilmektedir.

KURS DETAYI
eta kursu denizli, eta muhasebe kursu, ön muhasebe, genel muhasebe, online, sertifika

DENİZLİ ETA PROGRAMI ÖĞRENME EĞİTİMİ

ETA programı kullanımı ile birlikte; eta ön muhasebe programı kullanımı, bilgisayarlı muhasebe dersi, resmi muhasebe kursu (ileri), ik sertifika programları gibi muhasebe ve insan kaynakları eğitimleri verilmektedir.

KURS DETAYI
insan kaynakları yönetimi kursu denizli, sertifika, insan kaynakları eğitimi, online

DENİZLİ İNSAN KAYNAKLARI SERTİFİKA PROGRAMI

Eta programı kullanımıyla birlikte İnsan kaynakları sertifika programının içeriği olarak, personel özlük işleri bordrolama ve sgk uygulamaları eğitimi, personel ve özlük işleri eğitimi, işe alım eğitimi, bordrolama ve özlük işleri eğitimi, dijital ik eğitimi meb onaylı insan kaynakları sertifikası uzaktan eğitim içeriklerine sahip eğitimler bulunmaktadır. KURS DETAYI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

İsterseniz bize danışarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.