HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ
akademi kariyer bilgisayar kursu alt logo

DENİZLİ GRAFİK TASARIM

EĞİTİMLERİ

Grafik tasarım istenildiğinde kurumsal firmalarda çalışılabilecek, istenildiğinde freelancer olarak çalışılabilecek, istenildiğinde de matbaa ve baskı sektöründe grafiker olarak çalışılabilecek çoklu seçenekleri olan bir iş alanıdır. Tasarım işi çok yönlü ve çok seçenekli bir tercih olup Web üzerindeki grafiklerin tasarım ve uygulanması, Web sitesinin tasarlanması, bir broşür, kitap veya kartvizitin basılması da tasarım sürecinin bir parçasıdır.

Grafik tasarım meraklılarının en başta öğrenmesi gerekenler olarak, tasarım mantığı, tasarım ruhu, tasarım dünyası, Adobe grubu yazılımları, Corel draw yazılımı ve profesyonelleşmek isteyenler için bu tasarım programlarının türevlerin olan diğer yazılımların da profestonel derecede bilinmesi gerekmektedir.

bilgisayarlı muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, gelen muhasebe, ileri muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

DENİZLİ GRAFİK TASARIM KURSU

Grafik Tasarım Kursu kapsamında Grafik tasarım mantığıyla birlikte, Photoshop , Corel Draw ve illustrator programlarının temel seviyede kullanılabilmesini sağlayan Grafikerlik eğitimi programıdır

KURS DETAYI
web tasarım kursu denizli, wordpress kursu, denizli,

DENİZLİ WEB TASARIM WORDPRESS KURSU

Dünya genelinde Web tasarımları çok büyük bir çoğunluğu wordpress altyapısı ile birlikte yapılmaktadır. Web tasarım deyince ilk akla gelen Wordpress alyapısıdır. HTML temelinde Wordpress altyapısı ile Web tasarım eğitim programı hazırlanmıştır.

KURS DETAYI
bilgisayarlı muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, gelen muhasebe, ileri muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

DENİZLİ DESİNATÖRLÜK KURSU

Desinatörlük kursu ile Tasarıma farklı bir açıdan bakın. Ege'de Tekstilin başkenti olan Denizli'de Tekstil tasarım tarafında mevcut bulunan personel açığının kapanması ve tasarım sektöründe keyifli bir kariyer fırsatını deneyimlemek isteyen işgören adayları için hazırlanmış Tekstil tasarım Desinatörlük eğitim programı hazırlanmıştır.

KURS DETAYI
photoshop kursu denizli, grafikerlik eğitimi, grafikerlik kursu

DENİZLİ PHOTOSHOP KURSU

Grafik tasarım denilince akla gelen ilk program Adobe Photoshop programıdır. Yapacak olduğunuz iş ve/veya işkolu sadece Photoshop programını kullanılması gerektirdiği durumlar için veya Grafik tasarım kursu almış olan fakat Photoshop üzerinde ilerlemeyip, kendisini geliştirerek profesyonelleşmeyi düşünenler için hazırlamış olduğumuz Photoshop eğitim programıdır.

KURS DETAYI
illustrator kursu denizli, grafik tasarım kursu, grafikerlik, grafik dizayn kursu

DENİZLİ ILLUSTRATOR KURSU

Yaklaşın 5-10 yıl öce Macromedia Feehand programını satın alan Adobe grubu İllistrasyon işlemlerinin daha verimli bir platform üzerinden gerçekleşmesi için frehand programını geliştirerek Adobe illustrator programı haline getirdi. Adobe Photoshop gibi pixel tabanlı olmayıp vektörel tabanlı çalışan bir çizim programı olarak çalışmaktadır. Tasarımda sıklıkla karşımıza çıkan vektör tabanlı çizim illustrator eğitimi verilen grafik tasarım eğitim programıdır.

KURS DETAYI
corel kursu denizli, corel draw kursu, grafikerlik, grafik tasarım, grafik dizayn

DENİZLİ COREL DRAW KURSU

Adobe grubuna ait Photoshop programına alternatif olarak geliştirilmeye devam edilen ve birçok matbaa ve baskı merkezinin, desinatörlerin ve tekstil tasarımcılarının yoğun olarak kullanıldığı grafik tasarım programı olan Corel draw programı konusunda profesyonelleşme hedefi olan tasarımcılar için geliştirmiş olduğumuz grafik tasarım eğitim programıdır.

KURS DETAYI
seo eğitimi denizli, seo kursu, seo nasıl yapılır

DENİZLİ SEO EĞİTİMİ

Web tasarım geliştirmelerinin devamı niteliğinde olan SEO eğitimleri hazırlanan web tasarımın google ve diğer arama motorları tarafından ilk sayfalarda kolaylıkla aranıp bulunabilmesi ve internet ortamında tanınırlığının ve biliniriğinin arttılması amacıyla yapılab SEO uygulamalarının detaylı olarak anlatıldığı eğitim programıdır.

KURS DETAYI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

İsterseniz bize danışarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.