HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ
akademi kariyer bilgisayar kursu alt logo

DENİZLİ İLLUSTRATOR

EĞİTİM

Adobe grubuna ait illustrator programını kullanarak harika çizimleri yapabilir ve bu çizimlerinizi vektör tabanlı dijital illüstrasyon çizimlerinizle tamamlayabilirsiniz.

Adobe illustrator kursu eğitim konusunda biçok isimle yer almaktadır. Bazıları; dijital illüstrasyon kursu, illüstrasyon eğitimi, illustrator eğitimi, illustrator çizim dersleri, adobe illustrator eğitim seti isimleriyle de yer almaktadır.

bilgisayarlı muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, gelen muhasebe, ileri muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

DENİZLİ GRAFİK DİZAYN KURSU

Grafik Tasarım Kursu kapsamında Grafik tasarım mantığıyla birlikte, Photoshop , Corel Draw ve illustrator programlarının temel seviyede kullanılabilmesini sağlayan Grafikerlik eğitimi programıdır

KURS DETAYI
illustrator kursu denizli, grafik tasarım kursu, grafikerlik, grafik dizayn kursu

DENİZLİ İLLUSTRATOR ÇİZİM DERSLERİ

Yaklaşık 5-10 yıl öce Macromedia Feehand programını satın alan Adobe grubu İllistrasyon işlemlerinin daha verimli bir platform üzerinden gerçekleşmesi için frehand programını geliştirerek Adobe illustrator programı haline getirdi. Adobe Photoshop gibi pixel tabanlı olmayıp vektörel tabanlı çalışan bir çizim programı olarak çalışmaktadır. Tasarımda sıklıkla karşımıza çıkan vektör tabanlı çizim illustrator eğitimi verilen grafik tasarım eğitim programıdır.

KURS DETAYI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

İsterseniz bize danışarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.