HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ
akademi kariyer bilgisayar kursu alt logo

LOGO MUHASEBE PROGRAMI

EĞİTİMLERİ

Logo Muhasebe Programı eğitimi dâhilinde, bilgisayar destekli muhasebe kursu, bilgisayarlı muhasebe dersi, temel muhasebe kursu, ön muhasebe sertifikası, resmi muhasebe kursu, genel muhasebe eğitimi, insan kaynakları uzmanlığı kursu eğitimleri verilmektedir.

İnsan kaynakları uzaktan eğitim sertifika programları alternatifi ile birlikte insan kaynakları uzmanı kursu da yine muhasebenin bir parçasıdır.

bilgisayarlı muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, gelen muhasebe, ileri muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

BİLGİSAYARLI MUHASEBE EĞİTİMİ

Bilgisayarlı Muhasebe kursu; Ön Muhasebe ve Genel Muhasebeyi öğrenebileceğiniz temel düzey muhasebe eğitim programıdır. Logo Muhasebe programı ile birlikte verilmektedir. Tercihe göre diğer muhasebe programlarıyla birlikte de verilebilir. Muhasebe konusunda herhangi bir bilgi sahibi olmayan yada muhasebe konusunda az bilgiye sahip ancak herhangi bir tecrübesi olmayan kişilere hitap etmektedir.

KURS DETAYI
ileri muhasebe kursu denizli

İLERİ MUHASEBE KURSU

Logo Tiger, Go 3 programları eşliğinde Muhasebe konusunda temel düzeyde bilgiye ve/veya tecrübeye sahip kişilerin ileri düzeyde kendilerini geliştirebilecekleri, Ön muhasebe ve genel muhasebenin iç içe birbiriyle tam entegre olarak ve entegre olmadan nasıl çalıştığı, Birden fazla şirketin tek muhasebe programında nasıl yönetilebildiği gibi profesyonel uygulamaların bulunduğu eğitim programıdır.

KURS DETAYI
ön muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

ÖN MUHASEBE KURSU

Logo Tiger, Go 3 kursu ile birlikte Ön muhasebe kursu, online , grup ve özel muhasebe kursu olarak verilmektedir. Logo ön muhasebe programı öğrenmeyi herkes için hazırlanmıştır.

KURS DETAYI
logo kursu denizli, logo muhasebe kursu, ön muhasebe, genel muhasebe, online, sertifika

LOGO PROGRAMI KURSU

Türkiye'de Muhasebe ve ERP konusunda Ticari paket program sektörünün yaklaşık %20 ile %30 arasında pazar payına sahip olan Logo yazılım bu yazılımı iyi bilen kullanıcılar için doğal olarak önemli kariyer fırsatlarını sunmaktadır. Logo eğitimi veren kurumlar olarak, Logo muhasebe programı eğitimi ne alternatif isim olarak, Logo kursu, Logo programı kursu, logo eğitimi, logo tiger kursu, logo go 3 kursu, logo muhasebe eğitimleri olarak da bilinmektedir.

KURS DETAYI
insan kaynakları yönetimi kursu denizli, sertifika, insan kaynakları eğitimi, online

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIĞI SERTİFİKASI

Logo Muhasebe Programı kullanımıyla insan kaynakları uzaktan eğitim sertifika programlarıyla birlikte, personel özlük işleri bordrolama ve sgk uygulamaları eğitimi, personel özlük işleri eğitimi, işe alım eğitimi, dijital ik eğitimi, personel ve özlük işleri eğitimi, bordrolama ve özlük işleri eğitimi, insan kaynakları eğitimine dâhil ederek İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitim Programı hazırlanmıştır. İnsan kaynakları yönetimi eğitimi halihazırda piyasada, insan kaynakları kursu, insan kaynakları uzmanlığı sertifikası, eğitimde insan kaynakları yönetimi meb onaylı insan kaynakları sertifikası ve meb onaylı insan kaynakları sertifikası uzaktan eğitim isimlleriyle de bilinmektedir.

KURS DETAYI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

İsterseniz bize danışarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.