HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ
akademi kariyer bilgisayar kursu alt logo

MİKRO MUHASEBE PROGRAMI

EĞİTİMİ

Mikro muhasebe programı eğitimiyle birlikte; Bilgisayarlı muhasebe dersi, ön muhasebe kursları, temel muhasebe kursu, bilgisayarlı ön muhasebe kursu, uygulamalı muhasebe eğitimi, resmi muhasebe kursu, ileri muhasebe kursu, genel muhasebe eğitimi, insan kaynakları uzaktan eğitim sertifika programları, insan kaynakları uzmanlığı sertifikası gibi muhasebe ve insan kaynakları eğitimleri verilmektedir.

bilgisayarlı muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, gelen muhasebe, ileri muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

BİLGİSAYAR DESTEKLİ MUHASEBE KURSU

Mikro Muhasebe Programı kullanımıyla birlikte; Bilgisayar destekli muhasebe kursu, online bilgisayarlı muhasebe kursu, bilgisayarlı muhasebe eğitimi, Bilgisayarlı muhasebe uzakta eğitim modellerinde Bilgisayarlı muhasebe eğitimleri verilmektedir.

KURS DETAYI
ileri muhasebe kursu denizli

RESMİ MUHASEBE KURSU (İleri)

Mikro programı kullanımı ile birlikte; Resmi muhasebe kursunun türevleri olarak ileri muhasebe kursu, genel muhasebe eğitimi, uygulamalı muhasebe eğitimleri gibi muhasebe eğitimleri verilmektedir.

KURS DETAYI
ön muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

ÖN MUHASEBE KURSU

Mikro ön muhasebe programı kullanımı içeriği olarak; ön muhasebe eğitimi, temel muhasebe kursu, bilgisayarlı ön muhasebe kursu, ön muhasebe sertifikası eğitimleri verilmektedir.

KURS DETAYI
mikro kursu denizli, mikro muhasebe kursu, ön muhasebe, genel muhasebe, online, sertifika

MİKRO MUHASEBE PROGRAMI EĞİTİMİ

Mikro muhasebe kursuyla birlikte; Bilgisayarlı muhasebe eğitimi, bilgisayar destekli muhasebe kursu, özel muhasebe kursu, online muhasebe eğitimi, mikro ön muhasebe programı eğitimi, temel muhasebe eğitimi, ön muhasebe sertifikası, ileri muhasebe kursu, genel muhasebe eğitimi, resmi muhasebe kursu, uygulamalı muhasebe eğitimleri gibi muhasebe ve finans eğitimlerinin yanısıra, insan kaynakları yönetimi dersleri de verilmektedir.

KURS DETAYI
insan kaynakları yönetimi kursu denizli, sertifika, insan kaynakları eğitimi, online

İNSAN KAYNAKLARI UZAKTAN EĞİTİM SERTİFİKA PROGRAMLARI

Mikro Muhasebe programı kullanımı ile birlikte, insan kaynakları sertifika programı dâhilinde, işe alım eğitimi, personel ve özlük işleri eğitimi, dijital ik eğitimi, insan kaynakları uzaktan eğitim sertifika programları, personel özlük işleri bordrolama ve sgk uygulamaları eğitimi, bordrolama ve özlük işleri eğitimi gibi insan kaynakları yönetimi eğitimleri verilmektedir.

KURS DETAYI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

İsterseniz bize danışarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.