HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ
akademi kariyer bilgisayar kursu alt logo

MUHASEBE, ERP VE İNSAN KAYNAKLARI

EĞİTİMLERİ

Muhasebe programları kursu denildiği zaman yelpazesinin biraz geniş olduğunu söylemeliyiz. Bu nedenle de muhasebe kurslarımızı bir kategori içinde topladık. Muhasebe ve muhasebe programları konusunda öğrenmek isteyebileceğiniz tüm detaylara eğitim programlarımız içerisinde yer veriyoruz. Bilgisayarlı Muhaebe, Ön Muhasebe, ileri muhasebe, genel muahasebeyi Netsis, Logo, Mikro, Eta, Luca gibi muhasebe ve erp programları ile birlikte veriyoruz.

İnsan kaynakları Eğitimi de yine muhasebenin bir parçasıdır. 15 yıl öncesinde insan kaynakları muhasebenin içerisinde yer alırken artık günümüzde muhasebeden ayrılarak kendi başına bir uzmanlık alanı olarak görülmektedir. İnsan kaynakları eğitimlerimizde de yin Türkiyede eşine rastlayamayacağınız türden bir eğitim metoduyla hem muhasebe ve erp programları yardımıyla mali ve idari hesaplama boyutlarını hem de uygulamalı sözel eğitimlerle İnsan kaynakları yönetimini birlikte anlatıyoruz.

bilgisayarlı muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, gelen muhasebe, ileri muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

MUHASEBE KURSU

Bilgisayarlı Muhasebe kursu; Ön Muhasebe ve Genel Muhasebeyi öğrenebileceğiniz temel düzey muhasebe eğitim programıdır. Netsis Logo ile birlikte verilmektedir. Tercihe göre diğer muhasebe programlarıyla birlikte de verilebiliri. Muhasebe konusunda herhangi bir bilgi sahibi olmayan yada muhasebe konusunda az bilgiye sahip ancak herhangi bir tecrübesi olmayan kişilere hitap etmektedir.

KURS DETAYI
ileri muhasebe kursu denizli

İLERİ MUHASEBE KURSU

İleri Muhasebe Kursu; Muhasebe konusunda temel düzeyde bilgiye ve/veya tecrübeye sahip kişilerin ileri düzeyde kendilerini geliştirebilecekleri, Ön muhasebe ve genel muhasebenin iç içe birbiriyle tam entegre olarak ve entegre olmadan nasıl çalıştığı, Birden fazla şirketin tek muhasebe programında nasıl yönetilebildiği gibi profesyonel uygulamaların bulunduğu eğitim programıdır.

KURS DETAYI
ön muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

ÖN MUHASEBE KURSU

Ön Muhasebe Kursu; İşletmelerde Ön muhasebe çalışan oranı Genel Muhasebe çalışanlarına göre neredeyse 2 katı düzeyindedir. Her işletme mutlaka bir ön muhasebe çalışanına ihtiyaç duyulmaktadır. Ön Muhasebe İİBF ve Genel Muhasebe uygulamalarının dışında ancak onlarla bağlantılı farklı bir profesyonellik gerektiren Muhasebe eğitim sürecidir. Genel Muhasebe ve İİBF lerdeki muhasebe eğitimleriyle karıştırılmamalıdır.

KURS DETAYI
netsis kursu denizli, netsis muhasebe kursu, ön muhasebe, genel muhasebe, online, sertifika

NETSİS MUHASEBE VE ERP KURSU

Ege başta olmak üzere Türkiyenin her yerine yayılmış olan Netsis ERP ve Muhasebe programları alanında muhasebe bilgisinin üzerine farklı bir uzmanlık katabileceğiniz Ticari Paket Program eğitim sürecidir.

KURS DETAYI
logo kursu denizli, logo muhasebe kursu, ön muhasebe, genel muhasebe, online, sertifika

LOGO MUHASEBE VE ERP KURSU

Türkiye'de Muhasebe ve ERP konusunda Ticari paket program sektörünün yaklaşık %20 ile %30 arasında pazar payına sahip olan Logo yazılım bu yazılımı iyi bilen kullanıcılar için doğal olarak önemli kariyer fırsatlarını sunmaktadır.

KURS DETAYI
mikro kursu denizli, mikro muhasebe kursu, ön muhasebe, genel muhasebe, online, sertifika

MİKRO MUHASEBE VE ERP KURSU

Ege başta olmak üzere Türkiye genelinde önemli bir kullanıcı profiline sahip olan Mikro yazılım yoğun olarak Toptan ve perakende sektöründe, market, gıda alışveriş merkezi benzeri sektörlerde yoğun olarak kullanıcı deneyimine sahip bir Ticari Paket Programdır.

KURS DETAYI
eta kursu denizli, eta muhasebe kursu, ön muhasebe, genel muhasebe, online, sertifika

ETA KURSU

Ticari paket program ve Muhasebe yazılımı sektörünün en eski ve köklü firmalarından olan ETA yazılım firmasının Türkiye genelinde Serbest Muhasebeciler de olmak üzere bir çok farklı sektörde kullanıcı deneyimine sahiptir. İzmirde de Bölge Müdürlüğü olması sebebiyle Ege'de de önemli bir kullanıcı deneyimine sahip Ticari paket programdır.

KURS DETAYI
luca kursu denizli, luca muhasebe kursu, ön muhasebe, genel muhasebe, online, sertifika

LUCA MUHASEBE KURSU

Türkiye genelinde Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerin yüksek bir çoğunluğunun kullanmış olduğu Luca programı tüm Türkiyeye yayılmış yüksek kullanıcı deneyimine sahip olan bir muhasebe yazılımıdır. ERP olarak kullanılan bir paket program değildir. Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Kendileri ofislerinde kullanırken aralıarındaki entegrasyonun kolay olabilmesi için Mükelleflerine de programı kullandırtmaları ile birlikte özellikle KOBİ başta olmak üzere önemli bir kullanıcı sayısına ulaşmıştır.

KURS DETAYI
insan kaynakları yönetimi kursu denizli, sertifika, insan kaynakları eğitimi, online

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Muhasebeye bağlı yönetim kademesinin son yıllardaki en çok parlayan yıldızı olan İnsan kaynakları Yönetimi irili ufaklı birçok firmanın şiddetle ihtiyaç duyduğu bir bölüm haline geldi. Bu durumda yeni profesyonellere ihtiyaç duyulması da beraberinde rekabeti getiriyor. Bu duruma katkı sağlamak amacıyla , Bordrolama, maaş ve eklerin hesaplanması, paket program üzerinde yönetimi de insan kaynakları eğitimine dâhil ederek İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitim Programını hazırladık.

KURS DETAYI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

İsterseniz bize danışarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.