HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ
akademi kariyer bilgisayar kursu alt logo

NETSİS SERTİFİKASI

EĞİTİMLERİ

Netsis Muhasebe programı öğrenme ile birlikte, bilgisayarlı muhasebe kursu, ön muhasebe kursu, genel muhasebe kursu, ileri muhasebe kursu, resmi muhasebe kursu, insan kaynakları yönetimi eğitimi vb. muhasebe ve insan kaynakları yönetimine bağlı eğitimler verilmektedir.

Netsis dersleri, netsis muhasebe programı kullanımı ve öğrenme ile birlikte netsis sertifikası konusunda yetkinlik kazamnasını amaçlamaktadır.

bilgisayarlı muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, gelen muhasebe, ileri muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

BİLGİSAYARLI MUHASEBE EĞİTİMİ

Bilgisayarlı Muhasebe kursu; Ön Muhasebe ve Genel Muhasebeyi öğrenebileceğiniz temel düzey muhasebe eğitim programıdır. Netsis programı kullanımı ile birlikte verilmektedir. Tercihe göre diğer muhasebe programlarıyla birlikte de verilebilir. Muhasebe konusunda herhangi bir bilgi sahibi olmayan yada muhasebe konusunda az bilgiye sahip ancak herhangi bir tecrübesi olmayan kişilere hitap etmektedir.

KURS DETAYI
ileri muhasebe kursu denizli

İLERİ MUHASEBE KURSU

Netsis Muhasebe programı öğrenme ile birlikte konusunda temel düzeyde bilgiye ve/veya tecrübeye sahip kişilerin ileri düzeyde kendilerini geliştirebilecekleri, Ön muhasebe ve genel muhasebenin iç içe birbiriyle tam entegre olarak ve entegre olmadan nasıl çalıştığı, Birden fazla şirketin tek muhasebe programında nasıl yönetilebildiği gibi profesyonel uygulamaların bulunduğu eğitim programıdır. İleri Muhasebe kursu, resmi muhasebe kursu, uygulamalı muhasebe eğitimi, genel muhsaebe eğitimi, genel muhasebe kursu, ileri muhasebe eğitimleri olarak da bilinmektedir.

KURS DETAYI
ön muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

ÖN MUHASEBE EĞİTİMİ

Netsis dersleri kapsamında İşletmelerde Ön muhasebe çalışan oranı Genel Muhasebe çalışanlarına göre neredeyse 2 katı düzeyindedir. Her işletme mutlaka bir ön muhasebe çalışanına ihtiyaç duyulmaktadır. Ön Muhasebe İİBF ve Genel Muhasebe uygulamalarının dışında ancak onlarla bağlantılı farklı bir profesyonellik gerektiren Muhasebe eğitim sürecidir. Genel Muhasebe ve İİBF lerdeki muhasebe eğitimleriyle karıştırılmamalıdır.Ön muhasebe kursu, temel muhasebe eğitimi, temel muhasebe kursu, bilgisayarlı ön muhasebe kursu olarak da bilinmektedir.

KURS DETAYI
netsis kursu denizli, netsis muhasebe kursu, ön muhasebe, genel muhasebe, online, sertifika

NETSİS MUHASEBE PROGRAMI KULLANIMI

Ege başta olmak üzere Türkiyenin her yerine yayılmış olan Netsis Muhasebe programı alanında muhasebe bilgisinin üzerine farklı bir uzmanlık katabileceğiniz Netsis Muhasebe Programı öğrenme sürecidir.

KURS DETAYI
insan kaynakları yönetimi kursu denizli, sertifika, insan kaynakları eğitimi, online

İNSAN KAYNAKLARI SERTİFİKASI

Muhasebeye bağlı yönetim kademesinin son yıllardaki en çok parlayan yıldızı olan İnsan kaynakları Yönetimi irili ufaklı birçok firmanın şiddetle ihtiyaç duyduğu bir bölüm haline geldi. Bu durumda yeni profesyonellere ihtiyaç duyulması da beraberinde rekabeti getiriyor. Bu duruma katkı sağlamak amacıyla , personel özlük işleri eğitimi, işe alım eğitimi, dijital ik eğitimi, ik eğitim ve geliştirme, bordrolama ve özlük işleri eğitimi, işe alım ve mülakat teknikleri eğitimi ve bordro plus eğitimi insan kaynakları eğitimine dâhil ederek İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitim Programını hazırladık.

KURS DETAYI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

İsterseniz bize danışarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.