HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ
akademi kariyer bilgisayar kursu alt logo

ADOBE PHOTOSHOP

EĞİTİM


Grafik tasarım istenildiğinde kurumsal firmalarda çalışılabilecek, istenildiğinde freelancer olarak çalışılabilecek, istenildiğinde de matbaa ve baskı sektöründe grafiker olarak çalışılabilecek çoklu seçenekleri olan bir iş alanıdır. Tasarım işi çok yönlü ve çok seçenekli bir tercih olup Web üzerindeki grafiklerin tasarım ve uygulanması, Web sitesinin tasarlanması, bir broşür, kitap veya kartvizitin basılması da tasarım sürecinin bir parçasıdır.

Grafik tasarım meraklılarının en başta öğrenmesi gerekenler olarak, tasarım mantığı, tasarım ruhu, tasarım dünyası, Adobe grubu yazılımları, Corel draw yazılımı ve profesyonelleşmek isteyenler için bu tasarım programlarının türevlerin olan diğer yazılımların da profestonel derecede bilinmesi gerekmektedir.

bilgisayarlı muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, gelen muhasebe, ileri muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

GRAFİKERLİK KURSU

Grafik Tasarım Kursu kapsamında Grafik tasarım mantığıyla birlikte, Photoshop , Corel Draw ve illustrator programlarının temel seviyede kullanılabilmesini sağlayan Grafikerlik eğitimi programıdır. Grafikerlik kursu piyasada, grafik tasarım sertifika programları, grafik tasarım kursu, grafik dizayn kursları, grafik eğitimi, grafikerlik kursu, adobe programları kursu olarak da bilinmektedir. Akademi Kariyer bilgisayar kursu Denizli'de en iyi grafik tasarım kursu olmaya adaydır.

KURS DETAYI
photoshop kursu denizli, grafikerlik eğitimi, grafikerlik kursu

PROFESYONEL PHOTOSHOP DERSLERİ

Profesyonel Photoshop Derslerinin içeriği piyasada bilinen haliyle ve genel olarak; adobe photoshop kursu, photoshop cc, cs3, cs4,cs5, cs6 derslerini ve eğitimlerini kapsamaktadır.

KURS DETAYI
bilgisayarlı muhasebe kursu, denizli, ön muhasebe, gelen muhasebe, ileri muhasebe, netsis, logo, eta, mikro, luca, muhasebe eğitimleri, online, sertifika

DESİNATÖRLÜK KURSU

Desinatörlük kursu ile Tasarıma farklı bir açıdan bakın. Ege'de Tekstilin başkenti olan Denizli'de Tekstil tasarım tarafında mevcut bulunan personel açığının kapanması ve tasarım sektöründe keyifli bir kariyer fırsatını deneyimlemek isteyen işgören adayları için hazırlanmış Tekstil tasarım Desinatörlük eğitim programı hazırlanmıştır.

KURS DETAYI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

İsterseniz bize danışarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.