HEMEN İLETİŞİME GEÇ HEMEN İLETİŞİME GEÇ
akademi kariyer bilgisayar kursu alt logo

WHATSAPP REKLAM VERME

EĞİTİMİ

Son zamanların en gözde kariyer seçenekleri arasında yer alan Dijital pazarlama uzmanlığı, hem kendi e-ticaret platformlarını yönetenler hem de Dijital pazarlama sektöründe freelancer olan para kazanmak isteyen adayların katılması gereken bir eğitim programıdır.

Sadece Türkiye'de değil Dünyada da genel itibariyle tüm hizmet ve/veya ürün alım satımlarının %50'nin üzerinde dijitale devredildiği günümüzde dijital pazarlama eğitimi belki de 5-10 yıl içinde normal bir bilgisayar eğitimi durumuna gelecektir. Arama motorları, Sosyal Medya ve diğer reklam modellerinin de kapsamı içine alan Dİjital pazarlamayı tüm boyutlarıyla ele aldığımız eğitim programlarıdır.

dijital pazarlama uzmanlığı kursu, denizli, google, facebook, instagram reklamları

DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI EĞİTİMİ

İnternetten satış yapan veya yapmak isteyen firmalar için Dijital pazarlama ve Sosyal Medya reklam içerik planlamaları, reklam takibi ve reklam stratejilerini uygulayabileceğiniz Uygulamalı Dijital Pazarlama Eğitim Programıdır.

KURS DETAYI
whatsapp reklam eğitimleri, dijital pazarlama eğitimi

WHATSAPP REKLAM VERME EĞİTİMİ

Facebook grubuna ait olan Türkiyede de yeni yeni reklam verilmeye başlanan Whatsapp reklamları için hazırlanmış uygulamalı eğitim programıdır.

KURS DETAYI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

İsterseniz bize danışarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.